MEXIKO - YUCATAN - RIVIERA MAYA

10-dňový poznávací zájazd s pobytom

10DNÍ / 9 NOCÍ | MEXIKO | YUCATAN | POZNÁVACÍ ZÁJAZD S POBYTOM | 10- dňový poznávací zájazd s pobytom. Spoznať Mexiko formou poznávacieho zájazdu určite doporučujeme. V Mexiku, na Yucatane si príde totiž na svoje každý. Mayská história, mexická hudba, nádherný Karibik na Riviera Maya, či výborné mexické jedlo. Atmosféra v Mexiku je proste jedinečná.

MEXIKO - YUCATAN - to sú veselé farby, mexická hudba, výborné jedlo, rozmanitosť, mayská kultúra, nočný život v známom Playa del Carmen, biele pláže Riviery Maya, palmy, či tyrkysový Karibik – to všetko a nie len to je Yucatánsky poloostrov v Mexiku, ktorý môžete zažiť aj Vy na vlastnej koži -  atmosféru, ktorá si Vás rozhodne podmaní!


Program

Mexiko Mexiko - Yucatan - Riviera Maya

10-dňový poznávací zájazd s pobytom 

1.deň: Odlet z Viedne.

2.deň: Prílet do Mexika-  Cancunu, transfer na hotel ubytovanie v Playa del Carmen.

3.deň:  Po raňajkách transfer do letoviska Playa del Carmen na preslávenej riviére Riviera Maya, kde budete ubytovaní počas zvyšného pobytu, ubytovanie, zoznámenie sa s letoviskom. Popoludní plavba loďou na Ostrov Cozumel, prehliadka ostrova, návšteva ekoparku, výstup na maják, vyhliadka s nezabudnuteľným výhľadom na ostrov a Karibik, posledný bod ostrova a celého Mexika, nezabudnuteľná plavba po lagúne medzi krokodílmi. Po prehliadke plavba do Playa del Carmen, noc v hoteli, alebo nočný život v letovisku.

4.deň: Po raňajkách krátky transfer na neďaleký ranč, v ktorom sa nachádza niekoľko cenot, typických pre Yucatan. Cenoty sú zaplavené vápencové jaskyne, mnohé vyhľadávané potápačmi pre úžasné prírodné scenérie, ktoré ponúkajú. Plávanie v cenote, prehliadka ďžungle. Odchod z ranču, transfer návšteva mesta Coba, kde sa nachádzajú ruiny jedného z najvýznamnejších mayských miest, ktoré malo v čase svojho rozkvetu medzi 6.-9.st. takmer 50 tis. obyvateľov, jedna z najväčších mayských pyramíd, na ktorú môžete aj sami vystúpiť. Po prehliadke návrat na hotel, noc v hoteli, alebo nočný život v letovisku.

5.deň: Po raňajkách transfer k jednej z najväčších a najzaujímavejších cenot na Yucatane, cenoty IK-KIL, možnosť okúpania sa v tejto úžasnej prírodnej atrakcii. Presun do jedného z najznámejších miest spojených s mayskou kultúrou Chichen Itza. Návšteva areálu, prehliadka pyramíd, najznámejšia pyramída El Castillo, alebo Kukulkánova pyramída, ktorá ma z každej strany 365 schodov ako dní v roku. Zaujímavosťou je, že v čase dennej a zimnej rovnodennosti sa tvorí unikátny svetelný úkaz, tiene v podobe hada, ktoré Mayovia nazývajú zostúpenie Kukulkána. Mayské ihrisko na známu loptovú hru, trhy. Po prehliadke transfer do Playa del Carmen, noc v hoteli, alebo nočný život v letovisku.

6.deň: Po raňajkách návšteva známeho mesta Tulum, krásnej archeologickej zóny mayských pamiatok na pobreží Karibského mora, miesta, ktoré Španieli nikdy nedobili. Prehliadka ruín pyramíd v úžasnom pobrežnom prostredí na útese pri kryštálovo čistom mori, možnosť kúpania. Po prehliadke a relaxe návrat do Playa del Carmen. Popoludní návšteva jedného z najväčších 3D múzeí na svete, ktoré Vám prinesie zážitky a spomienky v podobe skvelých a zábavných fotografií.

7.deň, 8.deň: relax na pláži, osobné voľno, možnosť absolvovať fakultatívne výlety nad rámec programu.

9.deň: transfer na letisko Cancun, odlet.

10.deň: prílet do Viedne, transfer do BA.


Mexiko PRAKTICKÉ INFORMÁCIE K ZÁJAZDU " MEXIKO - YUCATAN - RIVIERA MAYA "

Mexiko  Trvanie zájazdu: 10 dní/ 9 nocí

Mexiko Ubytovanie: Ubytovanie Vám zabezpečujeme v 2- lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadenímna úrovni 3* hotela. V prípade obsadenia izby iba jednou osobou ( osoba cestuje sama) je nutné uhradiť príplatok za 1-lôžkovú izbu. Všetky  noci v jednom hoteli bez sťahovania! Výlety absolvujeme fakultatívne z Playa del Carmen známeho rušného letoviska s krásnou plážou, každý večer možnosť voľného programu.  Možosť príplatku 4* hotela v cene 350€/osoba/ pobyt

Mexiko  Stravovanie: Raňajky sú zahrnuté v cene zájazdu. Čas na obed a večeru je pre Vás vyhradený. Strava v Mexiku je chutná a cenovo nenáročná. Počas dňa je čas na obed vyhradený. Večeru je možné absolvovať v letovisku Playa del Carmen a vybrať si z množstva reštaurácií a kuchýň.

Mexiko dovolenkaCestovné poistenie: Poistenie zabezpečujeme prostredníctvom Union poisťovne a.s. 

Mexiko dovolenka Cestovné doklady a víza: K cestovaniu na zájazd do Mexika je potrebný platný cestovný pas.

Mexiko dovolenka Veľkosť skupiny na zájazde: Max 16 osôb. 

Mexiko dovolenka  Sprievodcovské služby: Počas celého pobytu je Vám s dispozícii odborný sprievodca s certifikátom CR. 

Mexiko zájazd Transfery: Všetky transfery v rámci zájazdu zabezpečuje a hradí CK. 

Mexiko zájazd Cena zahŕňa:  9x ubytovanie s raňajkami ( 7x v Playa del Carmen ), letecká doprava, transfer   Viedeň - Cancun - Viedeň, program a organizácia, pobytová taxa, služby slovensky/ česky hovoriaceho sprievodcu počas pobytu v Mexiku

Mexiko zájazd Cena nezahŕňa:  letiskové a servisné poplatky 299€, vstupy na plánované spoločné prehliadky, cestovné poistenie Union 3€/os/deň, 240€ doplatok za 1-lôžkovú izbu, Voliteľný príplatok za 4*hotel 350€/osoba

TERMÍNY

Termín Dĺžka Doprava Strava Cena za osobu
12.10.2018 - 21.10.2018 (10 dní / 7 nocí) Letecká preprava
Raňajky
1790 €
1590 €

CENA ZAHŔŇA

  • 9x ubytovanie s raňajkami ( všetky noci v Playa del Carmen )
  • letecká doprava, transfer   Viedeň - Cancun - Viedeň
  • program a organizácia
  • pobytová taxa
  • služby slovensky/ česky hovoriaceho sprievodcu počas pobytu v Mexiku

CENA NEZAHŔŇA

  • letiskové a servisné poplatky 299€
  • vstupy na plánované spoločné prehliadky
  • cestovné poistenie Union 3€/os/deň
  • 240€ doplatok za 1-lôžkovú izbu
  • transfer BA - Viedeň letisko a späť 30€ /os

Nezáväzná objednávka, po jej prijatí Vás budeme najneskôr do 24 hod. kontaktovať

Termín
Kód zájazdu EXLMEX11

Objednávateľ
2. Osoba
3. Osoba
4. Osoba
5. Osoba
6. Osoba
7. Osoba
8. Osoba
9. Osoba
10. Osoba

Príplatky

NAŠE TIPY

Akciová cena 131 €
Pôvodná cena 149 €
Český Krumlov, České Budejovice, ...
3-dňový poznávací zájazd
Akciová cena 79 €
Pôvodná cena 109 €
UŽHOROD - KRIŽOVATKA TROCH NÁRODOV
2-dňový poznávací zájazd do ...
Užhorod , Mukačevo - poznávací ...
Akciová cena 882 €
Pôvodná cena 1089 €
ZLATÁ JESEŇ V MOSKVE A PETROHRADE

Moskva a Petrohrad poznávací zájazd
Akciová cena 1590 €
Pôvodná cena 1790 €
MEXIKO - YUCATAN - RIVIERA MAYA
10-dňový poznávací zájazd s pobytom
Mexiko poznávací zájazd s pobytom ...
Naši partneri
SACKA
SACKA
Sme členom Slovenskej Asociácie Cestovných Kancelárií A Cestovných Agentúr