UŽHOROD - KRIŽOVATKA TROCH NÁRODOV ( doplnené o Mukačevo )

3-dňový poznávací zájazd autobusom

3 DNI / 1 NOC | UKRAJINA | UŽHOROD | MUKAČEVO | POZNÁVACÍ ZÁJAZD | OCHUTNÁVKA , SKANZEN, TRHY | SPOZNAJTE SKVELÝ UŽHOROD A NAKÚPTE VÝHODNE NA UŽHORODSKÝCH TRHOCH!

UŽHOROD JE ÚŽASNÝ, ROZMANITÁ ARCHITEKTÚRA, VÝBORNÁ MIESTNA KUCHYŇA, HRAD, ČI KRÁSNY SKANZEN RUSÍNSKEJ ARCHITEKTÚRY.. Spoznajte skvelý Užhorod, a doprajte si výbornú 5-chodovú večeru formou ochutnávky v reštaurácii s malým múzeom starožitností!  Obrovský známy užhorodský trh je ideálnym miestom, kde môžete výhodne a lacno nakúpiť úplne všetko... Zavítame pozrieť si aj neďaleké Mukačeva s jeho krásnymi pamiatkami..Využite tento poznávací zájazd a spojte ho s výhodnými nákupmi na trhoch!


Program

Užhorod Užhorod - križovatka troch národov

3-dňový poznávací zájazd do Užhorodu a Mukačeva autobusom

V Užhorode si pozrieme hrad, či skanzen rusínskej architektúry, spoznáme historické centrum mesta Užhorod. Zoznámime sa so zaujímavým rozľahlým mestom, ktoré je unikátne svojou rozmanitou architektúrou, zmesou funkcionalizmu s mnohými stavbami z československej éry, budov stavaných Slovákmi a Čechmi , ruskou architektúrou z obdobia, kedy Podkarpatská Rus patrila Rusku, či architektúry Rakúska - Uhorska s jej symbolom, nádhernou Katedrálou povýšenia svätého krížaBusta T.G.Masaryka, Československé námestie, secesná architektúra v historickom centre mesta, peší Most lásky, najlepšia Čokoládovňa široko ďaleko s ručne vyrábanou čokoládou, nádherná synagoga. Zaujímavá je i večera v tradičnej reštaurácii s múzeom starožitností, pretože večera prebieha formou ochutnávky 5-tich chodov typickej podkarpatskej i ukrajinskej chutnej kuchyne. Ubytovaní sme na hoteli v centre mesta, takže večer môžete stráviť individuálne v rušnom centre, či známom Karaoke bare. Navštívime aj  na známy užhorodský trh s možnosťami výhodných nákupov rôzneho tovaru, od potravín, cez záhradkárske potreby, po odevy, či drogériu. Navštívime aj neďaleké starobylé Mukačevo s jeho historickým dedičstvom. Navštívime aj hrad Palanok,  ktorý je unikátnym vzorom stredovekej obrannej architektúry a slúžil neskôr ako kráľovská rezidencia Transylvánie, či väzenie, Rákocyovské panstvo na ktorom žila Helena Zrínska, pozrieme si historické centrum s krásnou Radnicou, Zakarpatským divadlom, či súsoším vierozvestcov Cyrila a Metoda.


Južné čechy zájazdPRAKTICKÉ INFORMÁCIE K ZÁJAZDU " UŽHOROD - KRIŽOVATKA TROCH NÁRODOV"

Ukrajina Trvanie zájazdu: 3 dni/ 1 noc ( zo záp. Slov. odchod už v piatok večer, príchod v nedeľu večer )

Ukrajina Odchod a trasa autobusu: BA ( cca 22:00 ), TT ( cca 22:40 ), NR ( cca 23:20 )už v piatok pred polnocou, ZV v noci ( cca 1:30) , KE v skorých ranných hodinách ( cca 5:00 ráno ), aby ste boli v ranných hodinách za hranicou a stihli čo najviac programu.

Ukrajina Hraničný prechod: štandardná dĺžka prechodu cez hranice je cca 1 hod tam a cca 2 hod naspäť ( colná a pasová kontrola, nakoľko UA nie je v EU ). Z času na čas je to o niečo dlhšie, no vzhľadom k tomu, že ako autobus ide zájazd v samostatnom pruhu, nečaká sa nikdy 5-6 hodín, ako čakajú niekedy osobné autá.

Ukrajina Ubytovanie: Ubytovanie Vám zabezpečujeme v 2- lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením na úrovni 4* hotela. V prípade obsadenia izby iba jednou osobou ( osoba cestuje sama) je nutné uhradiť príplatok za 1-lôžkovú izbu.

Užhorod Stravovanie: Raňajky sú zahrnuté v cene zájazdu. Večeru absolvujeme formou ochutnávky ukrajinskej národnej kuchyne. Večera nie je zahrnutá v cene zájazdu.

UžhorodCestovné poistenie: Poistenie zabezpečujeme prostredníctvom Union poisťovne a.s. ( Poistenie robíme na 2 dni so - ne, nie na 3, v piatok po ceste ste ešte na SK )

Užhorod Cestovné doklady: Ukrajina nie je súčasťou EÚ, preto je do Užhorodu potrebný platný cestovný pas ( platný min. 3 mes. po návrate ). Cestovná kancelária nezodpovedá za neplatnosť cestovného dokladu. 

Užhorod Veľkosť skupiny na zájazde: Max 45 osôb. 

 Ukrajina_UžhorodSprievodcovské služby: Počas celého zájazdu je Vám s dispozícii odborný sprievodca s certifikátom CR.

Poznavaci_zajazd_Uzhorod Mena: Na Ukrajine platí mena Ukrajinská hrivna. Peniaze nie je potrebné zamieňať vopred, zmenáreň navštívite po prekročení hraníc so sprievodcom.

Užhorod a Ukrajina Nástupné miesta: Bratislava, Trnava, Nitra, Zvolen, Košice

Užhorod Cena zahŕňa: Doprava autobusom, 1x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením, Raňajky, Sprievodca, Program a organizácia

UkrajinaCena nezahŕňaPríplatok za 1-lôžkovú izbu 17€, Večera formou 5-chodovej ochutnávky v reštaurácii s múzeom starožitností 8€, Vstupné Hrad Užhorod + skanzen 6€, Palanok Mukachevo 4€, Príplatok za nástupné miesto BA 7€, TT 7€, NR 6€, ZV 3€, KE bez príplatku, Miestenka 5€/os

UkrajinaNákupy: v sobotu navštívime známy Užhorodský trh - na trhu nakúpite za výhodné ceny akýkoľvek tovar - od potravín, cez drogériu, oblečenie, až po bytové doplnky a zariadenie, záhradkárske potreby, vŕtačky, kosačky, či bielu techniku, alebo autokomponenty. Väčšina tovaru je lacnejšia, niektorí klienti tu výhodnejšie nakupujú aj napríklad v lekárni.Aj magnetka stojí 0,50€ namiesto 5€ ako v mnohých iných mestách.

UkrajinaPoznávanie: po sobotných nákupoch sa venujete poznávaniu - Užhorod historické centrum mesta, Užhorodský hrad skanzen rusínskej architektúry, na záver dňa je ochutnávková večera, na druhý deň odchádzate do neďalekého Mukačeva, kde navštívite hrad ( Helena Zrínska, Rákoczyoci ) aj krásne historické centrum Mukačeva. Tí, ktorí s nami cestujete opakovane a v Mukačeve ste už viackrát boli, môžete zostať v nedeľu v Užhorode a po ceste späť si Vás autobus vyzdvihne.

TERMÍNY

Termín Dĺžka Doprava Strava Cena za osobu
16.11.2019 - 17.11.2019 (3 dní / 1 nocí) Autobusová preprava
Raňajky
109 €
20.04.2019 - 21.04.2019 (3 dní / 1 nocí) Autobusová preprava
Raňajky
109 €
79 €
18.05.2019 - 19.05.2019 (3 dní / 1 nocí) Autobusová preprava
Raňajky
109 €
79 €
15.06.2019 - 16.06.2019 (3 dní / 1 nocí) Autobusová preprava
Raňajky
109 €
79 €
24.08.2019 - 25.08.2019 (3 dní / 1 nocí) Autobusová preprava
Raňajky
109 €
79 €
19.10.2019 - 20.10.2019 (3 dní / 1 nocí) Autobusová preprava
Raňajky
109 €
79 €
21.09.2019 - 22.09.2019 (3 dní / 1 nocí) Autobusová preprava
Raňajky
109 €
79 €

CENA ZAHŔŇA

  • Doprava autobusom
  • 1x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením
  • Raňajky
  • Sprievodca
  • Program a organizácia

CENA NEZAHŔŇA

  • Príplatok za 1-lôžkovú izbu 17€
  • Príplatok za nástupné miesto BA 7€, TT 7€,  NR 6€, ZV 3€ ( KE bez príplatku )
  • Večera 
  • Vstupné
  • Miestenka 5€/os

Nezáväzná objednávka, po jej prijatí Vás budeme najneskôr do 24 hod. kontaktovať

Termín
Kód zájazdu EUBUKR

Objednávateľ
2. Osoba
3. Osoba
4. Osoba
5. Osoba
6. Osoba
7. Osoba
8. Osoba
9. Osoba
10. Osoba

(výber presného miesta v autobuse)

Nástupné miesta

Príplatky

NAŠE TIPY

499 €
VÝLET DO MOSKVY NA 4 DNI
4- dňový poznávací zájazd letecky
Viac ako 20 termínov v sezóne 2019
Akciová cena 529 €
Pôvodná cena 1029 €
MOSKVA A PETROHRAD - Zájazd na Veľkú noc ...
6 - dňový poznávací zájazd letecky
Veľká noc 2019
699 €
ČAROVNÉ GRUZÍNSKO
6-dňový poznávací zájazd letecky
6 termínov v sezóne 2019
499 €
ROZPRÁVKOVÁ ZIMA V RUSKU ALEBO ...
4 - dňový poznávací zájazd letecky
2 termíny na december 2018
Naši partneri
SACKA
SACKA
Sme členom Slovenskej Asociácie Cestovných Kancelárií A Cestovných Agentúr