Referencie

Vážený tím cestovnej kancelárie TRAVEGO,

 

Vrátili sme sa z poznávajúceho zájazdu z Ruska. Zájazd trval od 16.mája do 21.mája 2019. Dnes je 28.mája a mne sa v noci ešte stále sníva, že sme niekde v Sankt-Peterburgu.  Z výletu, ja a môj manžel tiež, máme  veľmi  silný zážitok. Naplnení sme dojmami z toho čo sme videli, zažili a to, že sme všetko vnímali s radosťou a uvoľnení, bolo  zásluhou vynikajúcej organizácie zájazdu od samého začiatku až do zdatného konca – príletu do Bratislavy. Už pred  odchodom nás veľmi milo prekvapil prístup Vašej cest.kancelárie,  keď Ste nám poslali podrobné pokyny a e-book s informáciami o pamätihodnostiach, ktoré navštívime.  Na bratislavskom letisku nás privítala  vzhľadná a príjemná p.Nováková Slavka, ktorá od samého počiatku výletu sálala informáciami a hlavne profesionálnym pokojom, ktorý nám dával istotu, že sme v dobrých rukách.  A naozaj sme sa mohli spoľahnúť a aj sme mali po celý čas upreté zraky smerom, kde nás viedol jej hlas  či naživo, alebo audioguidom.

Dostali sme veľa nových informácii, napriek tomu že sme boli pripravení z domu cestou internetu a iných knižných materiálov, p.Slávka nás vniesla do histórie , do jednotlivých období, cez dynastie vždy podľa toho , kde sme sa nachádzali. Naživo vidieť, kde tu sa dotknúť , jednoducho byť na tom pravom mieste  - to prinieslo tieto nezabudnuteľné dojmy, za ktoré by som touto cestou chcela poďakovať Vám všetkým, ktorí takéto poznávacie zájazdy organizujete a tiež touto cestou ďakujem našej milej, Slávke, ktorá tento zájazd profesionálne viedla.

 

Tešíme sa na ďalší výlet s Vašou cestovnou kanceláriou.

 

Mgr.Júlia  Žáková

"Dobrý deň. Pani Nováková, v čase od 18.8.2017 do 23.8.2017 som bola s Vašou cestovkou na poznávacom zájazde Moskva - Petrohrad. Bola som veľmi spokojná, mám kopec zážitkov a celé to nemalo ani jednu chybu. Inna ako sprievodkyňa bola veľmi milá, ochotná a ústretová. Takže hodnotím Vás na jednotku s hviezdičkou a som Vám veľmi vďačná."

 

 

"Dobry den p. Slávka, chceme Vam podakovat za krasny zajazd, splnil nase ocakavania a sny ,srdecna vdaka"

 

 

" Dobry den pani Novakova,dovolim si touto cestou za mna a mojich spolucestujucich Vam a Vasej cestovnej kancelarii podakovat za velmi dobre zorganizovany vylet. Ponuku poznavacich zajazdov Vasej cestovky budem nadalej sledovat a snad sa niekedy v buducnosti este stretneme."

 

 

"Dobrý deň pani Nováková. Chcel by som sa poďakovať za zaujímavé zájazdy , ktoré sme s Vašou cestovnou kanceláriou absolvovali, či už to boli vianočné trhy v Budapešti a nedávny výlet vo Viedni.Veľmi sa nám páčili , boli na vysokej profesionálnej úrovni."
 

 

"Dobrý deň Cestovná kancelária Travego Tour, dobrý deň Vážená pani Nováková, ďakujeme Vám za krásny výlet do národného parku Berchtesgaden. Aj keď sme sa nachodili a spálili horským slnkom :-), za dva dni sme toho videli veľmi veľa!!! :-) Budeme mať na čo spomínať. Plné zážitkov, s poďakovaním, želaním všetkého dobrého a s pozdravom do skorého stretnutia sa na ďalšom poznávacom výlete - účastníčky zájazdu"

 

 

"Dobrý den, dakujeme za krasny výlet, bolo nam super.Dakujeme s pozdravom "

 

"Dobrý deň, už od júna minulého roku sa neviem dopracovať k komu, aby som napísala pochvalu Vašej cestovnej kancelárii. Tak teraz som si našla priestor a chcem sa úprimne poďakovať za krásny jednodňový výlet do Viedne, ktorý sme s priateľom absolvovali v polovici júna 2014.  Nakoľko žijeme v zahraničí, bolo praktické priletieť do BA a objednať si u Vás takýto výletík so sprievodcom. A práve jemu by sme chceli odovzdať naše poďakovanie za vyčerpávajúce informácie a jeho zodpovednosť za cestujúcich. Meno si už bohužiaľ nepamätám :-) ...ale s istotou viem povedať, že je to veľmi šikovný človek. Prajeme Vám veľa spokojných klientov a dúfame, že v budúcnosti ešte využijeme služby Vašej CK."

 

 

"Dobry den pani Novakova. Chcela by som sa Vam podakovat za pekny vylet,ktory sme spolu vcera absolvovali. Vystava orchidei bola zaujimava, a tiez potom aj prehliadka v klastore Klosterneuburg. A v neposledom rade za vyborne pocasie, ktore ste objednali :-) Tesime sa na dalsie vylety s Vami. Zelam Vam vela uspechov a len spokojnych zakaznikov. Pekny den." 

 

 

POTREBUJETE DO RUSKA IBA VÍZA?

Cestujete do Ruska súkromne, alebo pracovne a potrebujete iba víza? Víza Vám vybavíme za Vás!

FIRST MINUTE 2019

ZĽAVA NA ZÁJAZDY 2019, STAČÍ ZÁLOHA, DOPLATOK V ROKU 2019

Zájazdy 2019

Zájazdy 2019

NAŠE TIPY

Akciová cena 375 €
Pôvodná cena 499 €
VIANOČNÁ MOSKVA - ČAROVNÉ VIANOČNÉ TRHY ...

Akciová cena 899 €
Pôvodná cena 1329 €
POZNÁVACÍ ZÁJAZD " ZLATÝ KRUH RUSKA "
6-dňový poznávací letecký zájazd
2 termíny v sezóne 2019
Akciová cena 309 €
Pôvodná cena 499 €
VÝLET DO MOSKVY NA 4 DNI
4- dňový poznávací zájazd letecky
Viac ako 20 termínov v sezóne 2019
Akciová cena 409 €
Pôvodná cena 1189 €
DVAJA RUSKÍ VELIKÁNI - MOSKVA A PETROHRAD
6-dňový poznávací zájazd letecky
AUDIOGUIDE na PREHLIADKACH mestom
Naši partneri
SACKA
SACKA
Sme členom Slovenskej Asociácie Cestovných Kancelárií A Cestovných Agentúr
DESCART
PRIMAPRINT
ZIAPHARMA