Referencie

Vážený tím cestovnej kancelárie TRAVEGO,

 

Vrátili sme sa z poznávajúceho zájazdu z Ruska. Zájazd trval od 16.mája do 21.mája 2019. Dnes je 28.mája a mne sa v noci ešte stále sníva, že sme niekde v Sankt-Peterburgu.  Z výletu, ja a môj manžel tiež, máme  veľmi  silný zážitok. Naplnení sme dojmami z toho čo sme videli, zažili a to, že sme všetko vnímali s radosťou a uvoľnení, bolo  zásluhou vynikajúcej organizácie zájazdu od samého začiatku až do zdatného konca – príletu do Bratislavy. Už pred  odchodom nás veľmi milo prekvapil prístup Vašej cest.kancelárie,  keď Ste nám poslali podrobné pokyny a e-book s informáciami o pamätihodnostiach, ktoré navštívime.  Na bratislavskom letisku nás privítala  vzhľadná a príjemná p.Nováková Slavka, ktorá od samého počiatku výletu sálala informáciami a hlavne profesionálnym pokojom, ktorý nám dával istotu, že sme v dobrých rukách.  A naozaj sme sa mohli spoľahnúť a aj sme mali po celý čas upreté zraky smerom, kde nás viedol jej hlas  či naživo, alebo audioguidom.

Dostali sme veľa nových informácii, napriek tomu že sme boli pripravení z domu cestou internetu a iných knižných materiálov, p.Slávka nás vniesla do histórie , do jednotlivých období, cez dynastie vždy podľa toho , kde sme sa nachádzali. Naživo vidieť, kde tu sa dotknúť , jednoducho byť na tom pravom mieste  - to prinieslo tieto nezabudnuteľné dojmy, za ktoré by som touto cestou chcela poďakovať Vám všetkým, ktorí takéto poznávacie zájazdy organizujete a tiež touto cestou ďakujem našej milej, Slávke, ktorá tento zájazd profesionálne viedla.

 

Tešíme sa na ďalší výlet s Vašou cestovnou kanceláriou.

 

Mgr.Júlia  Žáková

"Dobrý večer,chcel by som sa Vám pani Slávka ešte raz poďakovať za krásny pobyt v Obersalzbergu.Zvládli ste to organizačne  na jednotku,klobúk dolu. ak by ste sa rozhodli niekedy ísť znova do Obersalzburgu dajte vedieť,radi pojdeme svami. Zo srdca ĎAKUJEME❤ Pavol Majtényi s rodinou

"Dobrý deň, v mene Základnej školy s materskou školou Veľká Lehota by som sa vám chcela poďakovať za zájazd do  Schonbrunne, dňa 16.05.2017. Boli sme veľmi spokojní s cenou, s vašim prístupom, s organizáciou, s autobusovou dopravou a so sprievodkyňami. Patrí vám veľké ĎAKUJEME, bolo SUPER. Fotky máme zverejnené na facebooku: Základná škola s materskou školou Veľká Lehota.

 Prajeme príjemný deň " 

POTREBUJETE DO RUSKA IBA VÍZA?

Cestujete do Ruska súkromne, alebo pracovne a potrebujete iba víza? Víza Vám vybavíme za Vás!

FIRST MINUTE 2019

ZĽAVA NA ZÁJAZDY 2019, STAČÍ ZÁLOHA, DOPLATOK V ROKU 2019

Zájazdy 2019

Zájazdy 2019

NAŠE TIPY

Akciová cena 987 €
Pôvodná cena 1129 €
MOSKVA A PETROHRAD - Zájazd na Veľkú noc ...
6/5 - Veľká Noc
Konečná cena s poplatkami
Akciová cena 1189 €
Pôvodná cena 1378 €
TISÍC CHUTÍ ARMÉNSKA A GRUZÍNSKA
8 dní/ 7 nocí
4* hotely | Konečná cena
Akciová cena 798 €
Pôvodná cena 889 €
ALEXANDROVCI V MOSKVE A SVIATKY JARI ...
5 / 4
Konečná cena s poplatkami
499 €
VIANOČNÁ MOSKVA - ČAROVNÉ VIANOČNÉ TRHY ...

Naši partneri
SACKA
SACKA
Sme členom Slovenskej Asociácie Cestovných Kancelárií A Cestovných Agentúr
DESCART
PRIMAPRINT
ZIAPHARMA