Referencie

"Dobrý deň. Pani Nováková, v čase od 18.8.2017 do 23.8.2017 som bola s Vašou cestovkou na poznávacom zájazde Moskva - Petrohrad. Bola som veľmi spokojná, mám kopec zážitkov a celé to nemalo ani jednu chybu. Inna ako sprievodkyňa bola veľmi milá, ochotná a ústretová. Takže hodnotím Vás na jednotku s hviezdičkou a som Vám veľmi vďačná."

 

 

"Dobry den p. Slávka, chceme Vam podakovat za krasny zajazd, splnil nase ocakavania a sny ,srdecna vdaka"

 

 

" Dobry den pani Novakova,dovolim si touto cestou za mna a mojich spolucestujucich Vam a Vasej cestovnej kancelarii podakovat za velmi dobre zorganizovany vylet. Ponuku poznavacich zajazdov Vasej cestovky budem nadalej sledovat a snad sa niekedy v buducnosti este stretneme."

 

 

"Dobrý deň pani Nováková. Chcel by som sa poďakovať za zaujímavé zájazdy , ktoré sme s Vašou cestovnou kanceláriou absolvovali, či už to boli vianočné trhy v Budapešti a nedávny výlet vo Viedni.Veľmi sa nám páčili , boli na vysokej profesionálnej úrovni."
 

 

"Dobrý deň Cestovná kancelária Travego Tour, dobrý deň Vážená pani Nováková, ďakujeme Vám za krásny výlet do národného parku Berchtesgaden. Aj keď sme sa nachodili a spálili horským slnkom :-), za dva dni sme toho videli veľmi veľa!!! :-) Budeme mať na čo spomínať. Plné zážitkov, s poďakovaním, želaním všetkého dobrého a s pozdravom do skorého stretnutia sa na ďalšom poznávacom výlete - účastníčky zájazdu"

 

 

"Dobrý den, dakujeme za krasny výlet, bolo nam super.Dakujeme s pozdravom "

 

"Dobrý deň, už od júna minulého roku sa neviem dopracovať k komu, aby som napísala pochvalu Vašej cestovnej kancelárii. Tak teraz som si našla priestor a chcem sa úprimne poďakovať za krásny jednodňový výlet do Viedne, ktorý sme s priateľom absolvovali v polovici júna 2014.  Nakoľko žijeme v zahraničí, bolo praktické priletieť do BA a objednať si u Vás takýto výletík so sprievodcom. A práve jemu by sme chceli odovzdať naše poďakovanie za vyčerpávajúce informácie a jeho zodpovednosť za cestujúcich. Meno si už bohužiaľ nepamätám :-) ...ale s istotou viem povedať, že je to veľmi šikovný človek. Prajeme Vám veľa spokojných klientov a dúfame, že v budúcnosti ešte využijeme služby Vašej CK."

 

 

"Dobry den pani Novakova. Chcela by som sa Vam podakovat za pekny vylet,ktory sme spolu vcera absolvovali. Vystava orchidei bola zaujimava, a tiez potom aj prehliadka v klastore Klosterneuburg. A v neposledom rade za vyborne pocasie, ktore ste objednali :-) Tesime sa na dalsie vylety s Vami. Zelam Vam vela uspechov a len spokojnych zakaznikov. Pekny den." 

 

 

Doplnené zájazdy

11.03.2018 | Doplnili sme poznávacie zájazdy | Gruzínsko

FIRST MOMENT ZĽAVY 2018 NA POZNÁVACIE ZÁJAZDY

Zľavy za skorý nákup, First moment zľavy a zľavy pre verných zákazníkov vzťahujúcich sa na ...

NAŠE TIPY

0 €
POBALTIE - VILNIUS, RIGA, TALLIN - ...

499 €
PREDĹŽENÝ VÍKEND V MOSKVE

Akciová cena 1129 €
Pôvodná cena 1399 €
Srí Lanka - raj na zemi
11 - dňový poznávací zájazd
Akciová cena 1590 €
Pôvodná cena 1790 €
MEXIKO - YUCATAN - RIVIERA MAYA
10-dňový poznávací zájazd s pobytom
Mexiko poznávací zájazd s pobytom ...
Naši partneri
SACKA
SACKA
Sme členom Slovenskej Asociácie Cestovných Kancelárií A Cestovných Agentúr