2022 - 10.sezóna

Milí priatelia!

 

Otvárame pre Vás sezónu 2022! V sezóne 2022 oslávime svoje 10-te narodeniny a bude to už 10.sezóna, ktorú Vám pripravujeme poznávacie zájazdy. Od našej prvej sezóny sa zmenilo veľmi veľa. Okrem nášho loga a farieb, ktoré Vám prinášame nové v smaragdovo-pieskovom šate, sa zmenila rokmi aj naša ponuka. V našej rannej existencii sme Vám pripravovali iba autobusové zájazdy, neskôr pribudli aj letecké, spočiatku po Európe, neskôr aj do sveta, až sme sa nakoniec rozhodli pre špecializáciu krajín ktorá mi je najbližšia a to krajiny Blízkeho východu, Ruska a štátov bývalého sovietskeho zväzu.

Každým rokom sme sa snažili skvalitňovať naše služby, všetky vaše pripomienky za desať rokov existencie sme vždy dôkladne zanalyzovali, snažili sa vylepšiť všetko čo bolo v našich možnostiach a vaše pochvaly a poďakovania boli pre nás balzamom na dušu a dávali nám vždy vesmírnu silu pokračovať, tvoriť a pripravovať Vám zájazdy najlepšie ako sme vedeli. Týmto sa chcem poďakovať našim sprievodcom, ktorí sa stotožnili s DNA našej CK, sú neodmysliteľnou súčasťou našich zájazdov, obetujú často nie len spánok, ale i zdravie a robia maximum pre spokojnosť skupiny, ale aj všetkým sprievodcom s ktorými sme v minulosti spolupracovali, ale rozdelili sme sa z dôvodu zmeny portfólia, alebo nedostatku času na množstvo zájazdov.

Od začiatku sme zažili mnoho radostí, ale aj starostí, prekonali sme mnoho prekážok a vyriešili mnoho problémov, možno aj preto, aby sme dokázali zvládnuť aj tieto “koronové”. Tak ako počas celých 10-tich rokov, aj teraz ste najväčšou oporou vy, naši klienti.  Vaša lojalita, vaša trpezlivosť, vaše láskavé slová a pochopenie, že ostatné dva roky…nebolo v našich silách nič ovplyvniť, ani cestovanie urýchliť. Za to že ste s nami, niektorí chtiac, niektorí nechtiac, vám zo srdca všetkým ďakujem!

Do 10. sezóny sa púšťam s novým optimizmom! Väčšina krajín je otvorená, nádejne vyzerá už otváranie hraníc s Ruskom, do takmer každej našej krajiny sa dá cestovať už bez problémov s očkovaním, alebo PCR testom, ak očkovaní nie ste. Už tento rok sme si to niektorí vyskúšali, že s dodržiavaním základných pravidiel sa to zvládnuť v zdraví a šťastí dá. Otvárame teda novú sezónu s novou nádejou a vierou, že situácia na cestovanie bude opäť o niečo lepšia, dúfajúc, že o viac.

Sledujte naďalej našu ponuku, príspevky, dajte nám FB like  ( https://www.facebook.com/travegotour.sk) , alebo sledujte na instagrame ( https://www.instagram.com/travegotour.sk/ ), @travegotour.sk pretože pri príležitosti 10. výročia pre vás pripravujeme nové zaujímavé odmeny a akcie.

Na záver už snáď iba toľko, že ešte raz zo srdca ďakujem, že ste s nami a teším sa keď sa uvidíme na nejakom zájazde, či už so mnou, alebo s našimi sprievodcami

 

Želám vám všetko len to najlepšie,

Slávka Nováková

Travego Tour

 

 

Naši partneri
SACKA
SACKA
Sme členom Slovenskej Asociácie Cestovných Kancelárií A Cestovných Agentúr
DESCART
PRIMAPRINT
ZIAPHARMA