Referencie

Vážený tím cestovnej kancelárie TRAVEGO,

 

Vrátili sme sa z poznávajúceho zájazdu z Ruska. Zájazd trval od 16.mája do 21.mája 2019. Dnes je 28.mája a mne sa v noci ešte stále sníva, že sme niekde v Sankt-Peterburgu.  Z výletu, ja a môj manžel tiež, máme  veľmi  silný zážitok. Naplnení sme dojmami z toho čo sme videli, zažili a to, že sme všetko vnímali s radosťou a uvoľnení, bolo  zásluhou vynikajúcej organizácie zájazdu od samého začiatku až do zdatného konca – príletu do Bratislavy. Už pred  odchodom nás veľmi milo prekvapil prístup Vašej cest.kancelárie,  keď Ste nám poslali podrobné pokyny a e-book s informáciami o pamätihodnostiach, ktoré navštívime.  Na bratislavskom letisku nás privítala  vzhľadná a príjemná p.Nováková Slavka, ktorá od samého počiatku výletu sálala informáciami a hlavne profesionálnym pokojom, ktorý nám dával istotu, že sme v dobrých rukách.  A naozaj sme sa mohli spoľahnúť a aj sme mali po celý čas upreté zraky smerom, kde nás viedol jej hlas  či naživo, alebo audioguidom.

Dostali sme veľa nových informácii, napriek tomu že sme boli pripravení z domu cestou internetu a iných knižných materiálov, p.Slávka nás vniesla do histórie , do jednotlivých období, cez dynastie vždy podľa toho , kde sme sa nachádzali. Naživo vidieť, kde tu sa dotknúť , jednoducho byť na tom pravom mieste  - to prinieslo tieto nezabudnuteľné dojmy, za ktoré by som touto cestou chcela poďakovať Vám všetkým, ktorí takéto poznávacie zájazdy organizujete a tiež touto cestou ďakujem našej milej, Slávke, ktorá tento zájazd profesionálne viedla.

 

Tešíme sa na ďalší výlet s Vašou cestovnou kanceláriou.

 

Mgr.Júlia  Žáková

"Dobrý večer,chcel by som sa Vám pani Slávka ešte raz poďakovať za krásny pobyt v Obersalzbergu.Zvládli ste to organizačne  na jednotku,klobúk dolu. ak by ste sa rozhodli niekedy ísť znova do Obersalzburgu dajte vedieť,radi pojdeme svami. Zo srdca ĎAKUJEME❤ Pavol Majtényi s rodinou

"Dobrý deň, v mene Základnej školy s materskou školou Veľká Lehota by som sa vám chcela poďakovať za zájazd do  Schonbrunne, dňa 16.05.2017. Boli sme veľmi spokojní s cenou, s vašim prístupom, s organizáciou, s autobusovou dopravou a so sprievodkyňami. Patrí vám veľké ĎAKUJEME, bolo SUPER. Fotky máme zverejnené na facebooku: Základná škola s materskou školou Veľká Lehota.

 Prajeme príjemný deň " 

Poznávacie zájazdy 2022

Ponuka poznávacích zájazdov na sezónu 2020

2022 - 10.sezóna

Otvárame pre Vás sezónu 2022, našu 10.spoločnú sezónu!

KONEČNÉ CENY

Poplatky, vstupenky, poistenie v cene

POTREBUJETE DO RUSKA IBA VÍZA?

Cestujete do Ruska súkromne, alebo pracovne a potrebujete iba víza? Víza Vám vybavíme za Vás!

NAŠE TIPY

Akciová cena 1409 €
Pôvodná cena 1499 €
ZÁJAZD DO MOSKVY A PETROHRADU NA 9 DNÍ
Záloha 200€/voucher. FIRSTMOMENT ...
9 dní / 8 nocí | VSTUPY A POISTENIE ...
850 €
9.MÁJ - DEŇ VÍŤAZSTVA - MOSKVA - ...
Záloha 100€/voucher. FIRSTMOMENT ...
4 dní / 3 nocí | VSTUPY A POISTENIE ...
IRÁN - PERZSKÁ CHUŤ ORIENTU
9 dní/8 nocí | Polpenzia | 4*hotely
VSTUPY A POISTENIE V CENE GRATIS
Akciová cena 809 €
Pôvodná cena 899 €
OSVIEŽUJÚCE GRUZÍNSKO na 5 dní
Záloha 100€/voucher. FIRSTMOMENT ...
5 dní / 4noci | VSTUPY A POISTENIE ...
Naši partneri
SACKA
SACKA
Sme členom Slovenskej Asociácie Cestovných Kancelárií A Cestovných Agentúr
DESCART
PRIMAPRINT
ZIAPHARMA