Referencie

Vážený tím cestovnej kancelárie TRAVEGO,

 

Vrátili sme sa z poznávajúceho zájazdu z Ruska. Zájazd trval od 16.mája do 21.mája 2019. Dnes je 28.mája a mne sa v noci ešte stále sníva, že sme niekde v Sankt-Peterburgu.  Z výletu, ja a môj manžel tiež, máme  veľmi  silný zážitok. Naplnení sme dojmami z toho čo sme videli, zažili a to, že sme všetko vnímali s radosťou a uvoľnení, bolo  zásluhou vynikajúcej organizácie zájazdu od samého začiatku až do zdatného konca – príletu do Bratislavy. Už pred  odchodom nás veľmi milo prekvapil prístup Vašej cest.kancelárie,  keď Ste nám poslali podrobné pokyny a e-book s informáciami o pamätihodnostiach, ktoré navštívime.  Na bratislavskom letisku nás privítala  vzhľadná a príjemná p.Nováková Slavka, ktorá od samého počiatku výletu sálala informáciami a hlavne profesionálnym pokojom, ktorý nám dával istotu, že sme v dobrých rukách.  A naozaj sme sa mohli spoľahnúť a aj sme mali po celý čas upreté zraky smerom, kde nás viedol jej hlas  či naživo, alebo audioguidom.

Dostali sme veľa nových informácii, napriek tomu že sme boli pripravení z domu cestou internetu a iných knižných materiálov, p.Slávka nás vniesla do histórie , do jednotlivých období, cez dynastie vždy podľa toho , kde sme sa nachádzali. Naživo vidieť, kde tu sa dotknúť , jednoducho byť na tom pravom mieste  - to prinieslo tieto nezabudnuteľné dojmy, za ktoré by som touto cestou chcela poďakovať Vám všetkým, ktorí takéto poznávacie zájazdy organizujete a tiež touto cestou ďakujem našej milej, Slávke, ktorá tento zájazd profesionálne viedla.

 

Tešíme sa na ďalší výlet s Vašou cestovnou kanceláriou.

 

Mgr.Júlia  Žáková

"Dobrý večer,chcel by som sa Vám pani Slávka ešte raz poďakovať za krásny pobyt v Obersalzbergu.Zvládli ste to organizačne  na jednotku,klobúk dolu. ak by ste sa rozhodli niekedy ísť znova do Obersalzburgu dajte vedieť,radi pojdeme svami. Zo srdca ĎAKUJEME❤ Pavol Majtényi s rodinou

"Dobrý deň, v mene Základnej školy s materskou školou Veľká Lehota by som sa vám chcela poďakovať za zájazd do  Schonbrunne, dňa 16.05.2017. Boli sme veľmi spokojní s cenou, s vašim prístupom, s organizáciou, s autobusovou dopravou a so sprievodkyňami. Patrí vám veľké ĎAKUJEME, bolo SUPER. Fotky máme zverejnené na facebooku: Základná škola s materskou školou Veľká Lehota.

 Prajeme príjemný deň " 

KONEČNÉ CENY

Poplatky, vstupenky, poistenie v cene

Ponuka práce

1.Pozícia: Administratívny pracovník 2.Pozícia: Referent CK

FIRST MOMENT 2020 - Poznávacie zájazdy

ZĽAVA NA ZÁJAZDY 2020, STAČÍ ZÁLOHA, DOPLATOK V ROKU 2020

NAŠE TIPY

749 €
VIANOČNÁ MOSKVA - ČAROVNÉ VIANOČNÉ TRHY ...
4 dni/ 3 noci | Raňajky
VSTUPY A POISTENIE V CENE GRATIS
899 €
VEĽKOLEPÁ MOSKVA
5 dní/ 4noci | Raňajky
VSTUPY A POISTENIE V CENE GRATIS
1089 €
KLENOT RUSKA - PETROHRAD
6 dní / 5 nocí | Raňajky
VSTUPY A POISTENIE V CENE GRATIS
1350 €
AZERBAJDŽAN - ZÁJAZD PLNÝ PREKVAPENÍ
9 dní/ 8 nocí | Raňajky | 4*hotely
VSTUPY A POISTENIE V CENE GRATIS
Naši partneri
SACKA
SACKA
Sme členom Slovenskej Asociácie Cestovných Kancelárií A Cestovných Agentúr
DESCART
PRIMAPRINT
ZIAPHARMA