Ako cestovať, keď nemám s kým? Poradíme Vám ako na to!

Dátum: 21.03.2022

S kým cestovať, keď som sám? Platiť príplatok?  Byť sám? Tieto problémy, vieme vyriešiť za Vás! Čitajte ďalej...

Ilustrácia

V našej praxi sa stretávame s tromi opakujúcimi sa problémami cestovateľov, našich klientov, ktorí nemajú s kým cestovať. 1. s kým cestovať, 2. platiť príplatok, 3. byť sám. Tieto problémy, vyriešiť vieme. Preto sme sa rozhodli pre týchto pár riadkov, ktoré Vám pomôžu zahodiť zábrany a vydať sa za svojimi cestovateľskými snami! Pripravení? Čítajte ďalej!

 

Problém č. 1: Nemám s kým cestovať

 

Nie všetci máme možnosť cestovať vo dvojici,  alebo v partii známych. Väčšie deti s nami už cestovať nechcú, alebo nemôžu, partnera nemáme, alebo máme rozdielne záujmy, cestovanie ho neláka, je zaneprázdnený, naši priatelia majú iné priority. To sú najčastejšie dôvody, prečo nemáme cestovať s kým, hoci by sme veľmi chceli. Ale nezúfajte! Cestovať môžete pokojne aj bez známych a sami.  Veď prečo sa vzdať svojich snov a koníčkov, keď nemusíte?

VYRIEŠENÉ! CESTOVAŤ MÔŽETE S NAMI, AJ SAMI!

 

Problém č. 2: Príplatok za 1-lôžkovú izbu

 

Ak ste sa aj odhodlali a rozhodli ste sa cestovať sami, narazili ste na druhý problém. Príplatok za 1-lôžkovú izbu.

Najprv si povedzme, čo je to vlastne príplatok za 1-lôžkovú izbu. Cena hotelovej izby má svoju cenu a hodnotu. Ak cestuje dvojica, cena sa rozdelí medzi dve osoby, ak je ubytovaná iba jedna osoba, platí tak plnú cenu izby. Keďže 99,9% klientov hotelových izieb tvoria dvojice, štandardne sa cena na osobu kalkuluje na osobu v dvojlôžkovej izbe. Z toho dôvodu, sa cena jednej osoby, cestujúcej single navyšuje o pomyslený príplatok, čo je v skutočnosti rozdiel v cene, ktorý vzniká tým, že sa cena nedelí medzi dve osoby.

Ale vedeli ste, že cestovať single a zároveň bez príplatku je možné? V prípade Vášho záujmu a samozrejme súhlasu, Vám spolucestujúceho vieme nájsť. Ak máte túto požiadavku, zverejníme, že hľadáme na Vami vybraný zájazd a termín cestovateľa, alebo cestovateľku. Náš budúci, alebo aj verný zákazník na ponuku reaguje, prihlási sa a Vy tak môžete byť ubytovaní na izbe spolu, pričom je pre oboch výhodné neplatiť príplatok. Pre spojených cestovateľov prednostne objednávame izby s dvomi oddelenými lôžkami, pre Vaše pohodlie. 

Neverili by ste, koľkí z Vás majú rovnaký problém ako Vy! S takmer 100% úspešnosťou Vám spolucestovateľa nájdeme. Ak náhodou nie, nič sa nestane,  ak Vám príplatok odpustíme. Garantujeme preto, že buď Vám spolucestujúceho nájdeme, alebo Vám už žiadny príplatok dodatočne počítať nebudeme.

VYRIEŠENÉ! PRÍPLATOK ZA 1-LÔŽKOVÚ IZBU PLATIŤ NEMUSÍTE!

 

Problém č. 3: Cestovať na zájazd sám?  Budem sa mať s kým rozprávať? Budem mať s kým tráviť čas?

 

Ak ste prehodnotili svoje priority a premýšľate, že by ste predsa len cestovali bez svojich známych, partnerov, či rodiny a  nemáte už problém ani s príplatkom za 1-lôžkovú izbu, stretávame sa u Vás so zábranami. Nebude to zvláštne? Cestovať sám, alebo s niekým úplne cudzím? Nebojte sa toho. Na našich zájazdoch je pravidelne minimálne jedna - dve dvojice, ktoré sa spojili rovnako ako Vy. Na našich zájazdoch vládne príjemná a priateľská atmosféra, sme vždy výborná partia a vznikajú nové priateľstvá. Možno práve tu sa zoznámite s niekým, s kým absolvujete Váš nasledovný zájazd!

VYRIEŠENÉ! NA NAŠOM ZÁJAZDE NIKDY NIE STE SÁM. VYTVÁRAJÚ SKVELÉ PARTIE A NOVÉ PRIATEĽSTVÁ.

 

Tak čo? Idete do toho?

Vyberte si akýkoľvek zájazd z ponuky Travego Tour a ostatné už vyriešime za Vás!

 

NAŠE TIPY

India - pestrofarebný unikát

10 dní / 9 nocí 3-4* hotel | RAŇAJKY
Irán- Perzská chuť Orientu

10dní / 9nocí 3*-4* hotel
7 Divov Jordánska

8dní / 7nocí 4* hotel | POLPENZIA
Balkánske kvarteto

10 dní / 9 nocí 4* hotel | POLPENZIA
Naši partneri
SACKA
SACKA
DESCART
PRIMAPRINT