O spoločnosti

Poznávacie zájazdy

 Čo by ste mali vedieť " O nás "

Svoje služby v oblasti cestovného ruchu poskytujeme od roku 2013. V sezóne 2023 už pripravujeme našu 11. sezónu a neustále tak zdokonaľujeme naše služby pre Vaše " Cestovanie bez starostí". Vlastným produktom cestovnej kancelárie Travego Tour sú poznávacie zájazdy letecky, predovšetkým do oblasti Kaukazu, Blízkeho a Stredného východu, do  Gruzínska, Arménska, Azerbajdžanu , Jordánska, Izraelu, Libanonu, Iránu, Uzbekistanu, Rumunska... Zameriavame sa predovšetkým na krajiny východného bloku, východnej Európy, Blízkeho východu, predovšetkým pre ich spoločnú črtu, ktorou je prirodzenosť východných krajín, bohaté dedičstvo kultúry a tradícií, unikátna a variabilná kuchyňa a v neposlednom rade obrovská ľudskosť a srdečnosť zo strany domáceho obyvateľtsva.Tento celý región má obrovské čaro a nevyčerpateľné množsvto krás.

Naše zájazdy sa snažíme dokonale zorganizovať tak, aby ste krajiny spoznali po viacerých stránkach, z rôznych uhlov pohľadu a vychutnali si ich všetkými svojmi zmyslami, hlavne v zmysle našej filozofie "Slow travel", ktorej cieľom je pomalé cestovanie, spoznávanie autentickosti, necestovať preto aby sme sa ponáhľali a iba si splnili cieľ, ale preto aby sme si cestovanie skutočne vychutnali. Program máme preto zorganizovaný tak, aby ste na jednej strane videli a zažili, ale nie na úkor kvality. Už dávno platí, že poznávačka nie je naháňačka a menej je naozaj viac. Snažíme sa Vám so zmyslom pre comfort, s výbornou organizáciou a hlavne ruka v ruke s výbornými sprievodcami poskytnúť nie len zájazd, ale hlavne zážitok na celý život.

Vybrať si správnu cestovku nie je jednoduché. Z množstva ponúk a z množstva lákavých cien to musí byť celkom náročné. Tí, čo ste s nami už na zájazde boli, náš prístup už poznáte, tí čo nie, skúste. veríme, že sa opäť vrátite, ako mnoho Vašich spolucestovateľov.

Tešíme sa na Vás aj v sezóne 2023

Tím Travego Tour

SPäŤ NA VŠETKY POZNÁVACIE ZÁJAZDY

 

 

 

Hľadáme kolegy / yňu

Hľadáme nového kolegu/yňu do našeho tímu.

Poznávacie zájazdy 2024

Ponuka poznávacích zájazdov na sezónu 2024, využite FIRST MOMENT ZĽAVY

KONEČNÉ CENY

Letenky, Poplatky, Vstupenky sú zahrnuté v cene zájazdu

NAŠE TIPY

Balkánske kvarteto

10 dní / 9 nocí 4* hotel | POLPENZIA
Hodvábnym Uzbekistanom - ...

10 dní / 9 nocí 3-4* hotel | ...
India - pestrofarebný unikát

10 dní / 9 nocí 3-4* hotel | RAŇAJKY
Osviežujúce Gruzínsko na 5 dní

5dní / 4nocí 4* hotel | RAŇAJKY
Naši partneri
SACKA
SACKA
DESCART
PRIMAPRINT