O spoločnosti

Poznávacie zájazdy

Čo by ste mali vedieť " O nás "

Vlastným produktom cestovnej kancelárie Travego Tour sú poznávacie zájazdy letecky, predovšetkým do oblasti Kaukazu, Blízkeho a Stredného východu, do  Gruzínska, Arménska, Azerbajdžanu , Jordánska, Izraelu, Libanonu, Iránu, Uzbekistanu, Rumunska... Zameriavame sa predovšetkým na krajiny východného bloku, východnej Európy, Blízkeho východu, predovšetkým pre ich spoločnú črtu, ktorou je prirodzenosť východných krajín, bohaté dedičstvo kultúry a tradícií, unikátna a variabilná kuchyňa a v neposlednom rade obrovská ľudskosť a srdečnosť zo strany domáceho obyvateľtsva.

Naše zájazdy sa snažíme dokonale zorganizovať tak, aby ste krajiny spoznali po viacerých stránkach, z rôznych uhlov pohľadu a vychutnali si ich všetkými svojmi zmyslami, hlavne v zmysle našej filozofie "Slow travel", ktorej cieľom je pomalé cestovanie, spoznávanie autentickosti, necestovať preto aby sme sa ponáhľali a iba si splnili cieľ, ale preto aby sme si cestovanie skutočne vychutnali. Program máme preto zorganizovaný tak, aby ste na jednej strane videli a zažili, ale nie na úkor kvality. Už dávno platí, že poznávačka nie je naháňačka a menej je naozaj viac.

Svoje služby v oblasti cestovného ruchu poskytujeme od roku 2013. V sezóne 2022 už pripravujeme našu 10. sezónu a neustále tak dokonaľujeme naše služby pre Vaše " Cestovanie bez starostí"

 

Tím Travego Tour

Darčeková poukážka na zájazd

Vyberte pre svojich blízkych dačekovú poukážku!

Poznávacie zájazdy 2023

Ponuka poznávacích zájazdov na sezónu 2023, využite FIRST MOMENT ZĽAVY

2022 - 10.sezóna

Otvárame pre Vás sezónu 2022, našu 10.spoločnú sezónu!

KONEČNÉ CENY

Poplatky, vstupenky, poistenie v cene

NAŠE TIPY

Akciová cena 1349 €
Pôvodná cena 1529 €
7 Divov Jordánska

8dní / 7nocí 4* hotel | RAŇAJKY
969 €
Rumunsko - Transylvánia

5dní/ 4 noci |VSTUPY A POISTENIE V ...
Akciová cena 1349 €
Pôvodná cena 1569 €
Tisíc chutí Arménska a ...

8dní / 7nocí 4* hotel | RAŇAJKY
Akciová cena 1789 €
Pôvodná cena 2549 €
Irán- Perzská chuť Orientu

10dní / 9nocí 3*-4* hotel
Naši partneri
SACKA
SACKA
DESCART
PRIMAPRINT