KONEČNÉ CENY

Milí priatelia,

zavŕšili sme postupnú premenu cien, ktorú sme zavádzali postupne. Od dnešného dňa sú všetky ceny za naše zájazde ABSOLÚTNE KONEČNÉ.

Čo to znamená?

  • V cene zájazdu sú už zahrnuté všetky poplatky, služby, dokonca aj vstupenky podľa programu, kde sú naplánované spoločné vstupy
  • Ku každému zájazdu od nás dostávate Komplexné cestovné poistenie Union grátis
  • Za Váš vybraný zájazd už nebudete platiť ani Euro navyše, jediné čo potrebujete je Vaše vreckové
  • Stačí si vybrať, uhradiť ( či už zálohovo, alebo celú sumu ) a cestovať - v zmysle nášho kréda " Cestovanie bez starostí "

Tento systém, sme už mali zavedený aj v minulosti. V tom čase to bolo žiaľ ojedinelé, no vzhľadom k tomu, že tento trend už postupne prichádza aj na Slovensko, tak sme sa radi k tomuto systému vrátili. Sme názoru, že je ideálne poznať kompletnú cenu na prvý pohľad, ako počítať, zrátavať všetky prípadné príplatky a uvažovať aká suma bude ešte potrebná na vstupenky a podobne.

Cestovná kancelária je cestovnou kanceláriou preto, že pre Vás zabezpečí kompletný servis od A po Z, preto aj Vaša cena je kompletná so všetkými čiastkovými poplatkami, ktoré zájazd zahŕňa, pretože cieľom našej spoločnosti je poskytnúť Vám komplexné služby a maximálnu starostlivosť od odchodu z Slovenska, až po samotný príchod tak, aby ste si vychutnali Váš zájazd skutočne bez akýchkoľvek starostí a riešení - na to sme tu pre Vás my, pre Vás, ktorí ste buď zaneprázdnení, alebo v cestovaní neskúsení, alebo jednoducho chcete mať o seba kompletne postarané.

Veríme, že túto malú zmenu privítate a tešíme sa na stretnutie s Vami na niektorom z našich poznávacích zájazdov.

Všetko dobré želá

Tím Travego Tour

12.4.2020

Naši partneri
SACKA
SACKA
Sme členom Slovenskej Asociácie Cestovných Kancelárií A Cestovných Agentúr
DESCART
PRIMAPRINT
ZIAPHARMA