SPOLUCESTOVANIE

 

Hľadáme spolucestujúcich na poznávacie zájazdy

Ak ste sami, nemáte s kým cestovať a súhlasíte s ubytovaním s inou osobou neváhajte sa pridať. Ušetríte za príplatok za 1-lôžkovú izbu. Ak Vám žiaden z termínov, na ktorý aktuálne hľadáme spolucestujúcich nevyhovuje, vyberte si iný termín. Garantujeme Vám, že ak Vám spolucestujúceho nenájdeme, dodatočne už príplatok za 1-lôžkovú izbu nebudete doplácať. Neváhajte sa pridať, na každom zájazde je minimálne jedna - dve dvojice cestovateľov, ktorí nemali s kým cestovať a zvolili formu spoluubytovania.
Momentálne hľadáme cestovateľov na zájazdy:
.

Prečo jedna osoba, ak cestuje sama platí príplatok za 1-lôžkovú izbu?

Štandardným typom ubytovania na hoteloch je 2-lôžková izba. Ak je cena izby napríklad 100€, tak cena sa delí medzi 2 osoby a cena na osobu je tak 50€. Ak cestuje osoba sama, s nikým si izbu nedelí, preto cena na osobu pre single cestovateľa je 100€. Keďže väčšina ľudí cestuje vo dvojiciach, pri zájazdoch a dovolenkách štandardne cestovné kancelárie uvádzajú základnú cenu v prípade ubytovania v 2-lôlžkovej izbe a pre osoby ubytované single, uvádzajú rozdiel v cene ako " príplatok za 1-lôžkovú izbu", pričom v skutočnosti to nie je príplatok, ale cena na osobu, pokiaľ izbu obýva sama a nedelí sa s inou osobou.

Ako funguje spoluubytovanie a ako Vám nájdeme spolubývajúceho?

Mnoho cestovných kancelárií Vám poskytuje istú formu " cestovateľkej zoznamky", alebo si Vás zaregistrujú ako záujemcov a v prípade, že sa na rovnaký zájazd a rovnaký termín, prihlási tiež single osoba, až potom Vás oslovia. My pracujeme iným spôsobom. Spolucestovateľa Vám aktívne hľadáme. Ak Vám vyhovuje byť ubytovaní spolu s druhým cestujúcim, stačí ak nám oznámite, že máte záujem o spoluubytovanie s inou osobou. Všetko ostatné je už na nás. My Vám iba oznámime, že spolucestovateľa sme pre Vás našli. V prípade, že by sa tak nestalo, príplatok za 1-lôžkovú izbu Vám už dodatočne pripočítavať nebudeme! Nemusíte sa tak príplatku báť, platiť ho nebudete.

Príplatok za 1-lôžkovú izbu účtujeme iba v prípade, ak si  želáte byť ubytovaní na izbe sami a uprednostníte komfort pred cenou. Rozhodnutie je na Vás.

Prečítajte si článok v našom Blogu o cestovaní " Ako cestovať, keď nemám s kým "
Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:
☎️0917858959
Naši partneri
SACKA
SACKA
DESCART
PRIMAPRINT