Čas vianočný, čas sviatočný...

Dátum: 2018-11-26 18:34:42

Čas vianočný, čas sviatočný... Príchod adventu je okrem čakania na Vianoce spojený so zhonom a honbou za darčekmi. Ak aj vy uvažujete, čím potešiť najbližších, stavte na originalitu.

Ilustrácia

Vianočný darček, na ktorý sa nezabúda.

Čas vianočný, čas sviatočný... Príchod adventu je okrem čakania na Vianoce spojený so zhonom a honbou za darčekmi. Čas, kedy by sme mali spomaliť a nasávať sviatočnú atmosféru je tak poznačený nervozitou, stresom a vnútorným nepokojom. Ak aj vy uvažujete, čím potešiť najbližších, stavte na originalitu.

 

Hoci Vianoce nie sú len o darčekoch, mnohým z nás vyvoláva vrásky na čele už len predstava nekonečných radov v obchodoch a nákupných centrách, nehovoriac o tom, že studnica nápadov, čím obdarovať rodičov, súrodencov, deti, kamarátov a známych raz vyschne. Klasiku ako ponožky, pyžamo, šperky, kozmetiku, či oblečenie pokojne nechajte iným a tento rok darujte niečo špeciálne...

 

Darček, na ktorý sa nezabúda

V dnešnej dobe je trh priam presýtený konzumným tovarom a čoraz viac sa utiekame k darčekom, ktoré sú originálne, personalizované, alebo vlastnoručne vyrobené. Vyšším levelom sú zážitkové darčeky, akoby ušité obdarovanému na mieru- na svoje si tak prídu milovníci adrenalínu, gurmáni, milovníci umenia aj tvorivé duše. A ak hľadáte prekvapenie pre milovníkov cestovania, darujte im dovolenku!

 

Prečo darovať dovolenku/poznávací zájazd:

- nezabudnuteľné spomienky

- úžasné zážitky

- zaslúžený relax a vytúžený reset

- zmena prostredia padne vhod každému

 

Zážitky, tie nám nikto nevezme

Dôvodov, prečo zážitkové darčeky v poslednej dobe postupne nahrádzajú tie hmotné je aj fakt, že zážitky sú večné. Spomienky na prežitú dovolenku majú dokonca priaznivý vplyv na naše zdravie a dokážu znižovať hladinu stresu. Milovníci cestovania sa naviac zhodujú na tom, že samotné cestovanie a spoznávanie nepoznaných miest nás formuje, učí nás tolerancii a vzbudzuje v nás chuť objavovať (okolie aj samých seba).

 

Destinácií hodných preskúmania je mnoho, atraktívnych miest ešte viac a záleží len od preferencií obdarovaného a jeho/jej predstavách o dovolenke snov.

 

Nie je dovolenka ako dovolenka

Radi cestujete, avšak vidina dní strávených pri hotelovom bazéne nie je vašou šálkou kávy? Ak uprednostňujete skôr dovolenku spojenú so spoznávaním a aktívnym vyhľadávaním dobrodružstva, poznávacie zájazdy splnia aj vaše najnáročnejšie požiadavky.

“Ukrajina, Rusko a Gruzínsko sa vám dostanú pod kožu.”

 

Ponuka poznávacích zájazdov cestovnej kancelárie TravegoTour vás prenesie do rozprávkového Ruska, malebnej Ukrajiny či tajomného Gruzínska. Tieto na prvý pohľad netradičné dovolenkové destinácie rozhodne majú svojim návštevníkom čo ponúknuť a bola by škoda nespoznať ich bližšie. Punc jedinečnosti im dodáva aj bohatá história a skvelá kuchyňa. Navštívte http://www.travegotour.sk/ ešte dnes a vyberte darček, ktorý chytí za srdce každého s dušou dobrodruha.

 

First moment sa oplatí

Kupovanie dovolenky v predvianočnom období so sebou nesie mnoho výhod- v neposlednom rade je to cena zájazdu, ktorá je garantovaná a podstatne nižšia ako v čase najväčšej dovolenkovej sezóny.

 

TIP: Ak sa rozhodnete obdarovať najbližších First Moment zájazdom od TravegoTour, s výberom termínu si lámať hlavu nemusíte! Nahlásite nám ho jednoducho po sviatkoch, keď sa obdarovaní rozhodnú.

Ako bonus vám prinášame možnosť úhrady zálohy vo výške 30% z hodnoty dovolenky pri kúpe poznávacieho zájazdu a zvyšok doplatíte 35 dní pred odchodom!

 

Dasvidania a šťastné a veselé!

NAŠE TIPY

Akciová cena 699 €
Pôvodná cena 799 €
Rumunsko - Transylvánia
ZĽAVA DO 30.6.2022
5dní/ 4 noci |VSTUPY A POISTENIE V ...
Akciová cena 799 €
Pôvodná cena 899 €
Osviežujúce Gruzínsko na 5 dní
ZĽAVA DO 30.6.2022
5 dní / 4noci | VSTUPY A POISTENIE ...
Akciová cena 1489 €
Pôvodná cena 1779 €
Izrael - Tri svety, jedna ...
ZĽAVA DO 30.6.2022
8 dní / 7 nocí | VSTUPY A POISTENIE ...
1399 €
Tisíc chutí Arménska a ...
ZĽAVA DO 30.6.2022
8DNÍ/7NOCÍ |VSTUPY A POISTENIE V ...
Naši partneri
SACKA
SACKA
DESCART
PRIMAPRINT